Makita
HULLSAGADAPTER E-04070 M/BOR H
EZYchange hullsager med 44mm dybde og HSS koboltstål for lengre levetid, lett å feste på drill, og åpninger for enkel fjerning av materiale.
kr 586,25
kr 469,00 eks. MVA
Lagerstatus
Tønsberg: 7,00
Larvik: 0
Drammen: 0,00
Larvik: 0
Drammen: 0,00
5-10 på lager - sendes idag eller neste virkedag
Betal med Vipps/kort eller del opp med Klarna
Beskrivelse
EZYchange er en serie hullsager med hurtigfeste slik at hullkoppene enkelt kan settes på og tas av drillen. Hullkoppene er 44mm dype og har store åpninger på sidene slik at man enkelt kan fjerne materiale etter hulltaking. Hele det ytterste feltet av hullsagen inkludert sagtennene er laget med HSS stål tilsatt kobolt for å forlenge levetiden.
Spesifikasjoner
-
Egenskap Verdi Skaftdiameter 8,7 mm Diameter (D) 9,5 mm Lengde 85 mm Antall salgsforpakning ✓
- Merke.
- Makita
- Produsentens produktnummer
- E-04070
- EAN
- 088381562317
Ofte stilte spørsmål om HULLSAGADAPTER E-04070 M/BOR H
Hvordan fungerer garantien på Makita-verktøy?
Når du handler fra Proff1 som er en autorisert forhandler gir Makita som standard 2 års garanti på elektrisk verktøy, batteriverktøy, batterier og ladere. Registrerer du verktøyet på MyMakita innen 4 uker, utvides garantien til 3 år (gjelder maskin, ikke batterier/tilbehør).
Hva gjør jeg ved behov for service?
Proff1.no er autorisert garantiverksted for Makita og skulle det være behov for service eller reparasjoner så håndterer vi det raskt og effektivt og selvfølgelig med originale deler.